THY uçak bileti 1 dolar

  • by Tarık Aydın
  • 5 Yıl önce
  • 0

THY İstanbul’dan Avrupa ülkelerine gidiş dönüş uçak bileti 1 dolar kampanyası başlattı. THY uçak bileti alan Miles&Smiles üyeleri biletlerini gidiş dönüş almak koşulu ile yanındaki kişiyi 1 dolara biletleme yaparak istediği Avrupa şehrine götürebilecek. Sevgililer günü sürprizi ile misafirlerini şaşırtan THY’nin bu kampanyası şimdiden yoğun ilgi gördü.

Miles&Smiles üyelerine özel olarak başlatılan kampanyada 14 Şubata kadar olan bilet satın alım işlemlerinde 14 Şubat – 31 Mart arasında yapacağınız Avrupa seyahatlerinde sizinle birlikte ziyaret edecek kişi sadece 1 dolara yolculuk ediyor. THY uçak bileti 1 dolar kampanyasından yararlanmak isteyenler Türk Hava Yolları Satış ofisleri ve THY Çağrı merkezi ve bir çok acenteden temim edebilecek. Satın alım işlemi esnasında Miles&Smiles üyeliğinizi vermeniz gerekecek. Aksi taktirde kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

İkinci yolcu 1 dolar

Kampanyaya göre ilk yolcu belirlenen THY uçak bileti fiyatının tamamını ödeyecektir. İkinci yolcu ise ilave 1 dolar ücret ile yolculuk yapabilecektir. THY uçak bileti 1 dolar olarak belirlenen yolculuklara vergi ve harçlar dahil değildir. Ankara ve İzmir’den başlayacak yolculuklara 1 dolarlık biletlere 50 dolar ilave ücret gelmektedir. Türkiye’nin diğer bölgelerinden veya Ercan Havalimanı’ndan başlayacak yolculuklara ise 85 dolar ilave edilmektedir.

thy uçak bileti

Sadece gidiş dönüş yolculuklar

Belirlenen promosyon ücret sadece gidiş dönüş veya kalkış ve varış noktaları farklı olan (Open Jaw) biletlemeler için geçerlidir. Tek yön uçuşlar için kampanya geçerli değildir. Ayrıca yolcuların gidiş ve dönüş uçuşlarını birlikte gerçekleştirmeleri zorunludur.

Kampanyalı biletlerde rezervasyon süresi en fazla 24 saattir. Biletleme işlemi uçuşa en az 2 gün kala yapılmış olmalıdır. Biletlerde tarih değişikliği uygulanmaz. İade ve yükseltme gibi işlemler yapılmamaktadır. Ayrıca başka hiç bir promosyon ile birleştirilemez.

En fazla 8 gün

THY uçak bileti 1 dolar kampanyasına katılanlar promosyon bilette dahil olmak üzere mil kazanacaklardır. Gidiş dönüş uçuşlar arasında en fazla 8 gün olmalıdır. En az süre kısıtlaması yapılmamıştır. Bagaj kuralı olarak yeni bir kural belirlenmemiş olup, yolculuk yapacağınız bölgelere önceden geçerli olan kurallar uygulanacaktır.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.