Romantik evlilik teklifi yapılabilecek yerler

  • by Tarık Aydın
  • 5 Yıl önce
  • 0

İnsanın yaşamında unutamadığı bir kaç an yaşar. Yaşamını paylaşacağın insana bunu ilan ettiğin anda bunlardan birisidir. Yapacağınız evlilik teklifinin sıradan olmasını istemiyorsanız dünyada romantik evlilik teklifi yapılabilecek çok sayıda yer bulunuyor.

Türkiye’de balayı için gidilebilecek yerler için önerilerde bulunmuştuk. Bu haberimizde ise yurt dışı yolculuğu yaparak unutulmaz bir evlilik teklifi yaşayabileceğiniz yerleri önereceğiz.

Kuzey Işıkları

Kuzey Işıkları, Norveç

Kuzey ışıkları onu izleyenlere harika bir görsel şölen sunuyor. Dünya’da kuzey ışıklarını izleyebileceğiniz çok sayıda yer bulunuyor. Norveç, Finlandiya, İsveç, İzlanda,  Rusya’nın bazı bölgeleri ve Kanada’nın kuzey bölgelerinde bu görsel şöleni izleyebilirsiniz. Kuzey ışıklarını görmek için artık bir çok ülkeden turlar düzenleniyor. Romantik evlilik teklifi için harika bir an olabilir.

Pont Neuf, Paris

Pont Neuf, Paris

Pont Neuf, Paris’te bulunan en eski köprüdür. İsminin Türkçe karşılığının ise “Yeni Köprü” olması ise ayrı bir güzellik sayılabilir. Özellikle geceleri ışıklandırma ile harika bir görüntü alan köprüde Romantik evlenme teklifi yapılabilecek yerler listesine eklenmelidir.

Waipio Vadisi, Hawaii

Waipio Vadisi, Hawaii

Doğa aşığı bir insansanız Hawaii’de bulunan Waipio Vadisi tam olarak size göre. Harika doğası, mavi ile yeşilin buluştuğu bu noktada yapılacak romantik evlenme teklifi unutulmaz olacaktır.

Bora Bora, Tahiti

Bora Bora, Tahiti

Güneş, kum ve deniz bize göre diyorsanız Tahiti’de bulunan Bora Bora tam size göre bir yer. Uçak yolculuğu seviyorsanız romantik evlenme teklifi yapılabilecek yerler arasında Bora Bora üst sıralara taşınabilir.

Venedik kanalları, İtalya

Venedik kanalları, İtalya

Avrupa’da romantik evlenme teklifi yapılabilecek yerler arasında İtalya olmadan olmazdı. Venedik kanallarında yapılacak romantik bir evlenme teklifi bir ömür unutulmaz ve sürekli anlatılacak bir anı olabilir.

Masai Mara, Kenya

Masai Mara, Kenya

Vahşi doğa belgeselleri izleyen bir çok kişinin bildiği Masai Mara bölgeside aslında çok güzel bir evlilik teklifi yeri olabilir. Kenya’da bulunan Masai Mara’ya yapılacak safari sırasında gerçekleşecek bir evlilik teklifi unutulmaz bir hal alacaktır.

Vertigo Restaurant, Bangkok

Vertigo Restaurant, Bangkok

Uzakdoğu yolculuğu sırasında romantik evlenme teklifi yapacaksanız Bangkok’ta bulunan Vertigo Restaurant iyi bir tercih olabilir. Gece harika manzara eşliğinde reddedilemez bir teklifte bulunabilirsiniz.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.