Otelde taciz iddiası

  • by Tarık Aydın
  • 3 Yıl önce
  • 0

Üç arkadaş gittikleri Ayvalık tatilinde kaldıkları butik otelde, otelin sahibinin anahtar deliğinden kadın müşterileri gözetlediğini iddia etti. 

Yaşadığı olayın üzerinde sosyal ağ sitesi twitter üzerinden yaşadıklarını anlatan ve konu ile ilgili video yayınlayan Dilan B., otel sahibi ve işletmecinin anahtar deliğinden kendilerini ve diğer kadın müşterilerini gözetlediğini yazdı.

Vatan Gazetesininde haberleştirdiği konuda, otelin hem işletmecisi hem de sahibi olan kişinin kendilerini ve diğer kadın müşterileri izlediğini fark eden Dilan B. ve aynı otelde kalan arkadaşları, adamın başka müşterileri de gözetlerken bir video çektiler ve twitter üzerinden yayınladı. Otel sahibi olan Kemal M. A.’dan karakola giderek şikayetçi olan Dilan B. yaşadıklarını sosyal ağ sitesinden şöyle aktardı;

“Merhaba arkadaşlar şimdi el birliğiyle röntgenci bir otel sahibini ifşa edeceğiz. Olay bizzat benim ve arkadaşlarımın başından geçmiştir. Bayram için arkadaşlarla Ayvalık’ta N…. Konağı adlı butik otelde rezervasyon yaptırdık. Ben üst katta kalıyordum iki kız arkadaşım da giriş katta otel sahibinin oturduğu masanın yanındaki odada kalıyorlardı. İki arkadaşım otel sahibi ve işletmecisi Kemal Mehmet A.’nın onları anahtar deliğinden izlediğini fark etmişler, panik olup o an bir şey yapamamışlar. Sadece o anda deliğin üstüne havlu asmışlar. Ne yapacağımızı bilemedik çünkü elimizde bir kanıt yoktu… Arkadaşlarım bana adamın bu sefer karşı odayı anahtar deliğinden izlemeye başladığını söylediler. Sabahı bekledik. Ve sapık otel sahibimiz beklediğimiz gibi sabah ta karşı odadaki 3 kızı anahtar deliğinden izlemeye devam etti. Kapı aralığından her şeyin çok net göründüğü aydınlık videolar çekmeyi başardılar. Eşyalarımızı topladık ve kızların kapısını çaldık içeri girip her şeyi anlattık ve videoları gösterdik. Sonra odadan çıkıp Kemal beyin yanına gidip bildiğimiz her şeyi anlattık. Biz konuşmaya başlar başlamaz titremeye başladı “Ben öyle bir şey yapar mıyım kızlar, hastayım ilaç alıyorum” vs gibi şeyler söyleyip inkar etti. Biz elimizde videolar var deyince “Kızlar hamam böceği diye bağırdı ondan baktım” dedi. Videoları en başta görmek istedi, biz göstermedik. Diğer 3 kız da dahil, paralarımızı geri aldıktan sonra oteli terk ettik ve polise şikayet ettik. Videoları da delil olarak teslim ettik.”

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.