HESTOUREX fuarı ertelendi

Dünyanın dört bir yanındaki turizm acentaları ve satın alma heyetlerini Antalya’da buluşturan HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı koronavirüs sebebiyle ertelendi.

Bu yıl TÜRSAB’ın ana partneri olduğu Cumhurbaşkanlığı himayesinde 2-4 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan HESTOUREX- 4. Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı korona virüsü sebebiyle ertelendi.

Fuar idaresi tarafından yapılan açıklamada Hestourex’in 11-13 Haziran 2020 tarihine ertelendiği belirtildi.

Açıklamada ” Ülkemizde turizmi çeşitlendirerek sezonu 12 aya yaymak, katma değeri yüksek, nitelikli turizm hareketleri geliştirmek, sağlık, spor ve alternatif turizmde ülkemizin marka bir destinasyon olmasını sağlamak amacı ile yola çıkan HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Fuarı ve Kongresi hedeflerinin üzerinde bir başarı ile sağlam adımlarla yoluna devam edecektir.” ifadeleri kullanıldı.

Yabancı satın alma heyetleri ile Türkiye’deki firma temsilcilerini bir araya getirerek ikili anlaşmalara ev sahipliği yapan fuar ayrıca, bilimsel kongreler ve yerinde inceleme fırsatlarını sağlıyor. Fuara katılan yabancı satın alma heyetleri, Antalya başta olmak üzere Türkiye’deki diğer turizm merkezlerini yerinde inceleyerek, ülkelerindeki sehayat tutkunlarına Türkiye’da tatil yapma, tedavi olma yada spor yapma imkanlarını sunuyor.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.