Bab Al Qasr Hotel & Residences’a yeni genel müdür

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’nin beş yıldızlı oteli Bab Al Qasr Hotel & Residences, York Brandes’ı yeni genel müdür olarak atadı.

Abu Dhabi’nin Corniche bölgesinde özel plajlı, 677 oda ve konuttan oluşan Bab Al Qasr Hotel & Residences’dan Brandes sorumlu olacak.

Alman doğumlu olan yeni genel müdür Brandes, uluslararası kariyerine 1993 yılında Dubai’de başlamış. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan York Brandes şunları söyledi: “Uzun yıllar sonra Birleşik Arap Emirlikleri’ne döndüğüm için heyecanlıyım ve yıllar önceki haliyle şuanki hali arasındaki tüm değişimleri görüyorum.”

Brandes, lüks konaklama sektöründe 34 yıllık sağlam bir geçmişe sahip ve yüksek standartlarda hizmetlerin önemini üzerinde duruyor. Kariyerinde sadece otel yöneticiliği değil, otellerin arka kısmında da bulunmuş. Restoran ve mutfak yönetimiyle ilgili tecrübe ve eğitime sahip olan Brandes, genel müdür olarak ilk göreve atanması 2000 yılında gerçekleşti.

Brandes, ” Uluslararası deneyim ve bilgi birikimime inanıyorum, Bab Al Qasr Hotel & Residences’da misafirlerimiz için  unutulmaz anlar yaşatmak benim ve ekibimin en önemli işi olacak.” dedi.

Otel sahipleride Brandes’in bilgi birikimi ve tecrübesine güvendiklerini belirtti.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.